Referencje


„Jestem bardzo zadowolona z internetowego kursu języka angielskiego zakupionego w szkole United Teachers. Platforma jest prosta w obsłudze, a sam kurs pozwolił mi osłuchać się z różnymi akcentami, co szczególnie było dla mnie przydatne w mojej pracy”

Marzena Osuch

recepcjonistka, Lublin

 

********

„I absolutely love my Polish classes!”

Craig Boothe

Senior Purchase Manager

SNC Lavalin-Megadex Sp. z o.o.*

********

 

„United Teachers? Real professionals!”

Martin Leite

Financial Director

Mercedes Benz*

********

 

„Od kilku lat nie miałem za bardzo kontaktu z angielskim, a otrzymałem niedawno nową pracę, gdzie znajomość angielskiego była wymagana. Szybko udało mi się odświeżyć język i kurs w szkole United Teachers LTC okazał się w tym bardzo pomocny”

Paweł Kastor

kierowca, Sokołów Podlaski

********

 

„Oczekiwałem szybkich, konkretnych efektów i nie zawiodłem się. United Teachers stanęło na wysokości zadania!”

Mariusz Biały

Prawnik

Bank BPH – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.*

********

 

„Najbardziej przypadło mi do gustu to, że na platformie jest tak dużo nagrań. Próbowałem już innych kursów on-line, ale ten oceniam najwyżej, choć nie jest on wolny od wad. Inne kursy nudziły mnie po przerobieniu czasem tylko jednej czy dwóch lekcji, a tu uczę się już cały miesiąc i nadal mi się chce!”

 Rafał Gabryś

 ********

 

„United Teachers is all about creating a dynamic, professional and fun environment to learn what you really need. Their teaching methods are far superior to any competitor, especially for adults”

Jeffrey Siebold

Financial Specialist

KPMG Polska*

********

 

„Profesjonalizm i rzetelność w każdym calu! United Teachers to gwarancja szkoleń językowych na najwyższym poziomie”

Z-ca Dyrektora Wydziału Współpracy Międzynarodowej

Ministerstwo

********

 

“With pleasure I would like to recommend tutors from United Teachers. I have spent till today two years of individual classes learning Polish and I’m loving it! I am very satisfied and will continue my learning. The classes are always very good prepared. Methods, techniques and materials are frequently updated so that I have the impression that they do represent the latest standard of teaching. The different topics are always explained in a very interesting way – exactly fitting to my needs and individual progress I make. My teacher is always well organized and on time. I wish you to have the opportunity to join her classes, because they are fun, helpful and effective in the same way”

Research&Development Director

niemiecko-polska firma

branża motoryzacyjna

********

 

„Kurs angielskiego na platfomie United Teachers pomógł mi wreszcie pokonać nieśmiałość w wypowiadaniu się publicznie w obecności innych osób, co było dla mnie wcześniej problemem”

Marta Jaś

ekonomistka, Kraków

********

 

“Tutor from United Teachers leaded the lesson with a great professionalism, keeping always a friendly atmosphere. Lots of spoken exchange deleting any speaking fear. Focused on my interest point, it helps a lot to develop quickly on daily needs. Support books and materials were always as expected. I can only recommend United Teachers to anyone.”

David Panet

Senior Designer

Faurecia Fotele Samochodowe*

********

 

„Ja i pracownicy mojego działu jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zajęć językowych i zdecydowanie polecamy szkołę United Teachers wszystkim zainteresowanym. To był trafny wybór!”

Alper Yuksel

Dyrektor Marketingu

Gillette Polska*

********

     

„Z United Teachers błyskawicznie nauczyłam się języka polskiego i francuskiego na poziomie, który pozwala mi się już porozumiewać. Naprawdę warto!”

Ebru Yuksel

Turcja

********

 

„ Lektorzy szkoły United Teachers wykazywali się nadzwyczajną punktualnością i zaangażowaniem w wykonywane zadania. Lekcje nigdy nie były jednostajne czy monotonne. Łączyły one zarówno najnowsze, jak i tradycyjne metody nauczania. Lekcje były dokładnie zaplanowane i zachowywały odpowiedni balans w doborze różnorodnych technik i ćwiczeń. Lektorzy potrafili dobrze monitorować pracę słuchaczy. Ponadto umieli stworzyć miłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu nasi pracownicy byli wysoce zmotywowani do nauki i z przyjemnością uczestniczyli w zajęciach”.

HR specialist
francuska firma motoryzacyjna

********

 

“United Teachers has offered me the flexibility to choose when and where I have my classes. Some days I have the classes at home, others at work. It’s fantastic!”

Haiko Schulze

Sales Director

Mercedes Benz*

********

 

„United Teachers współpracuje z nami od 3 lat i wykazuje się ogromnym doświadczeniem w zakresie organizacji i prowadzenia kursów językowych. Wysokie kwalifikacje i szeroka wiedza lektorów, jak również ciekawe materiały dydaktyczne spotkały się z naszym najwyższym uznaniem. Zajęcia odbywają się przyjaznej, sprzyjającej nauce atmosferze. Jakość prowadzonych lekcji wszyscy nasi pracownicy oceniają bardzo wysoko. Studenci cenią w szczególności nowatorską i doskonale dopasowaną do ich potrzeb i zainteresowań zawartość kursu. Lektorzy United Teachers są naszym zdaniem nauczycielami z pasją, punktualnymi, dobrze zorganizowanymi, elastycznymi i pomocnymi. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że szkoła United Teachers zasługuje na uznanie i mogę ją polecić wszystkim zainteresowanym, którym zależy na profesjonalizmie i wysokiej jakości usług”

Młodszy Specjalista ds. Szkoleń
producent wyposażenia samochodów

********

 

“Osobiście korzystam z kontentu gramatycznego na platformie e-learningowej w szkole United Teachers i bardzo mi się on podoba. Zagadnienia gramatyczne wyjaśnione są w przystępny sposób i jest tam mnóstwo samosprawdzających się ćwiczeń”

Krzysztof z Piaseczna

********

 

„Z przyjemnością polecamy szkołę United Teachers, jako podmiot wzorowo organizujący i przeprowadzający szkolenia językowe. Dzięki metodom dydaktycznym stosowanym przez lektorów, nasi pracownicy są przygotowani do aktywnego i swobodnego porozumiewania się w języku obcym w życiu zawodowym i prywatnym. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm prowadzonych zajęć, elastyczność w stosunku do kursantów oraz naszych oczekiwań. Używane podczas zajęć materiały są idealnie dostosowane do potrzeb naszej firmy. Cenimy sobie proponowane nam innowacyjne metody nauczania, które są zawsze dostosowywane pod kątem naszych pracowników, których specyfika pracy wymaga częstych podróży służbowych i którzy z tego powodu nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Podoba nam się swobodna i miła atmosfera podczas lekcji, przyjazne i ciepłe nastawienie lektorów oraz ich ogromne zaangażowanie w urozmaicanie zajęć, przez co słuchaczom jest łatwiej przyswajać wiedzę. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić szkołę United Teachers jako rzetelnego partnera w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń językowych”

specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich
francusko-niemiecka firma motoryzacyjna

********

 

„Dzięki United Teachers znacząco poprawiłem znajomość francuskiego świetnie się przy tym bawiąc. Polecam!”

Dyrektor Platformy

firma logistyczna

********

 

” Kurs prowadzony przez lektorkę z United Teachers, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, cechował się dużym profesjonalizmem, starannością oraz dbałością o dokładne i zrozumiałe przekazywanie wiedzy. Podczas zajęć, lektorka wykazywała duże zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą. Zajęcia były prowadzone w sposób nowoczesny, a czasem nawet całkowicie nowatorski. Lektorka stosowała szeroki wachlarz technik oraz uczyła nas samodzielności w uczeniu się języka. W imieniu mojej grupy i własnym, życzyłbym sobie w przyszłości wyłącznie takich nauczycieli”

starszy specjalista ds. jakości
francuska firma motoryzacyjna

********

 

„Uczyłam się angielskiego przez kilka lat w szkołach na kursach stacjonarnych, ale efekty były mierne. Dzięki internetowemu kursowi United Teachers udało mi się dokonać przełomu - mogę uczyć się angielskiego w dowolnym czasie, kiedy tylko mam na to ochotę i do tego widzę już efekty”

Ania Janas

studenta z Torunia

********

 

“I always wanted to learn Polish but I never could find the right time because of my work. And I also really need it. I am very glad now. I can speak Polish! I highly recommend United Teachers to anyone looking to learn or to improve their Polish”

Mathieu Rolland-Gosselin

New Business Manager

SNC Lavalin-Megadex Sp. z o.o.*

********

 

„Wyniki wypełnionych przez naszych pracowników ankiet satysfakcji z kursu potwierdzają wysoki poziom nauczania prezentowany przez lektorów szkoły United Teachers. Ja sam, na podstawie moich własnych lekcji, mogę to potwierdzić i bez wahania polecam United Teachers jako niezawodnego partnera w biznesie”

Managing Director
francuska firma spedycyjna

********

 

“I really enjoy my lessons which really fit my needs and I have already learnt a lot”

Karen Nielsen

Kancelaria Prawna Nielsen&Partners*

********

 

„Kurs e-learningowy w United Teachers jest moim zdaniem wart zakupu. Osobiście kupiłem go w promocji z dużym rabatem i uczciwie go mogę polecić. Odpowiada mi jego prostota, liczne słuchanki i w miarę różnorodne ćwiczenia z natychmiastową korektą”

Sławek Ł.

********

 

“ I just wanted to say thank you to the team at United Teachers. This is such a remarkable school! I’m amazed at how quickly my Polish has improved!

If I didn’t have the Polish survival course from their great teachers, I would have had such a difficult time getting around. I also feel that I was able to experience Poland from a much more local perspective, as opposed to simply being a tourist.

This was exactly what I wanted to achieve and I feel that my investment in Polish was one of the best presents I have given to myself in a long time. Thanks again!”

 
Janine Salese

Toronto, Kanada

********

 

„Początkowo miałem trochę problemów z poruszaniem się po platformie, a szybko uzyskałem miłą i fachową pomoc. Teraz nie mam już żadnych problemów i polubiłem ten kurs. Kupiłem nawet drugi dla swojej dziewczyny, bo przed maturą nam się przyda

Piotrek

licealista z Warszawy

********

 

„Fajny kurs, mnóstwo nagrań, czytelne lekcje. Polecam!”

Janek

********

 

„Dzięki bardzo prosto wyjaśnionej gramatyce i ogromnej ilości ćwiczeń doskonale przygotowałam się do egzaminu końcowego na studiach”

Katarzyna Bryła

Białystok

********