NASZE PRODUKTY

Obecnie oferujemy kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, hebrajskiego, duńskiego i polskiego jako obcego. Jednakże na zamówienie Klienta jesteśmy w stanie poprowadzić kurs prawie każdego języka, choć wtedy uruchomienie takiego kursu zajmie trochę więcej czasu.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, biznesowego oraz kursy specjalistyczne, „szyte na miarę".

Choć specjalizujemy się w obsłudze językowej firm, to uczymy również osoby indywidualne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz kursów.

KURSY JĘZYKA OGÓLNEGO I Z ELEMENTAMI BIZNESU,
stacjonarne lub wyjazdowe:

• Kursy intensywne w siedzibie Klienta (intensive in-company classes) 3x90 min.
  • Kursy stacjonarne w siedzibie Klienta (regular in-company classes) 2x90 min.
  • Kursy ekstensywne w siedzibie Klienta (extensive in-company classes) 2x60 min.
  • Kursy week-endowe stacjonarne
  • Kursy week-endowe wyjazdowe
  • Tygodniowe kursy typu "total immersion" (całkowite zanurzenie w środowisku kulturowo-językowym)
  • Zagraniczne kursy językowe we Francji, w Niemczech, w Anglii, w Hiszpanii, we Włoszech
  • Intensywne szkolenia 1-oraz 2-dniowe z zakresu języka prezentacji oraz rozmów telefonicznych
  • Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych TELC, FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, BEC
  • Kursy w formule blended-learning

KURSY SPECJALISTYCZNE ESP (English for Specific Purposes)

• Business English
  • Pronunciation course,
  • Marketing English,
  • Finance in English,
  • Negotiating in English,
  • English for Sales,
  • English for Tourism,
  • English for Telephoning
  • Legal English
  • English for Travelling

Adekwatne kursy specjalistyczne prowadzimy w języku francuskim i niemieckim.

Szkoła stale poszerza swoją ofertę dopasowując nowe kursy do indywidualnych potrzeb uczniów. Obecnie wprowadzanym projektem jest uruchamianie platformy e-learningowej, przy pomocy której słuchacz będzie miał możliwość rozwijania swoich sprawności językowych poprzez stały dostęp do materiałów on-line (7/7, 24/24) oraz swoim nauczycielem prowadzącym i pozostałymi uczestnikami kursu.