Witamy w United Teachers Language Training Center!

Jesteśmy prywatną szkołą językową organizującą zajęcia językowe dla firm i osób indywidualnych na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy grupa  profesjonalnych, doświadczonych nauczycieli języków obcych, których największą pasją jest nauczanie.

W firmach prowadzimy kursy stacjonarne i mieszane (blended learning).

Klientom indywidualnym oferujemy kursy e-learningowe i internetowe kursy mieszane (WBLS - Wirtualny Blended-Learning System).

Nauczamy w tym momencie angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, hebrajskiego, japońskiego i polskiego jako obcego, ale możemy zorganizować na zamówienie kurs praktycznie każdego języka.

Wszystkie nasze działania służą doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy i uzyskaniu przez nich samodzielności w posługiwaniu się językiem obcym.

Jesteśmy partnerem i certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global , największej na świecie organizacji przeprowadzającej niezależne, obiektywne prestiżowe egzaminy językowe, TOEFL, TOEIC®, TOEIC Bridge™, TFI™ czy WidaF, honorowane przez Uczelnie Wyższe i instytucje państwowe w naszym kraju i za granicą.

Bezpośrednio w naszej szkole można:

• zdać egzamin TOEIC®, TFI™, WiDaF
  • zarejestrować się na oficjalne egzaminy językowe TELC, TOEFL, TOEIC®, TFI™, WiDaF, FCE, CAE, CPE, etc.

Szkoła United Teachers Language Training Center oferuje wyłącznie usługi najwyższej jakości, dlatego jako jej uczeń otrzymujesz dostęp do najwyższych standardów w nauczaniu języków obcych, jak również do najnowszych rozwiązań z zakresu e-learningu i blended-learningu.

Dodatkowo, zyskujesz również PODWÓJNĄ GWARANCJĘ: gwarancję satysfakcji (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy) i gwarancję skuteczności (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy). O szczegółach podwójnej gwarancji możesz dowiedzieć się więcej czytając zakładkę Etapy kursu i schemat nauki. Przeczytaj również warunki gwarancji opisane w naszym Regulaminie kursów.