O firmie

Witamy w United Teachers Language Training Center.

Jesteśmy prywatną szkołą językową organizującą zajęcia językowe dla firm i osób indywidualnych na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy grupa  profesjonalnych, doświadczonych nauczycieli języków obcych, których największą pasją jest nauczanie.

Prowadzimy kursy stacjonarne, mieszane (blended learning) i internetowe (e-learning).

Nauczamy w tym momencie angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, hebrajskiego, japońskiego i polskiego jako obcego, ale możemy zorganizować na zamówienie kurs praktycznie każdego języka.

Wszystkie nasze działania służą doskonaleniu kompetencji językowych naszych słuchaczy i uzyskaniu przez nich samodzielności w posługiwaniu się językiem obcym.

Jesteśmy partnerem i certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global , największej na świecie organizacji przeprowadzającej niezależne, obiektywne prestiżowe egzaminy językowe, TOEFL, TOEIC, TOEIC Bridge, TFI czy WidaF, honorowane przez Uczelnie i instytucje w naszym kraju i za granicą.

Bezpośrednio w naszej szkole można:

• zdać egzamin TOEIC, TFI, WiDaF
  • zarejestrować się na oficjalne egzaminy językowe
    TELC, TOEFL,  TOEIC, TFI, WiDaF, FCE, CAE, CPE, etc.

Szkoła United Teachers Language Training Center oferuje wyłącznie usługi najwyższej jakości, dlatego jako jej uczeń otrzymujesz dostęp do najwyższych standardów w nauczaniu języków obcych, jak również do najnowszych rozwiązań z zakresu e-learningu i blended-learningu.

Dodatkowo, zyskujesz również PODWÓJNĄ GWARANCJĘ: gwarancję satysfakcji (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy) i gwarancję skuteczności (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy). O szczegółach podwójnej gwarancji możesz dowiedzieć się więcej czytając zakładkę .