Twoje korzyści

Szkoła United Teachers Language Training Center oferuje wyłącznie usługi najwyższej jakości, dlatego jako jej uczeń otrzymujesz dostęp do najwyższych standardów w nauczaniu języków obcych, jak również do najnowszych rozwiązań z zakresu e-learningu i blended-learningu.

Dołączając do grona naszych słuchaczy zyskujesz gwarancję usług najwyższej jakości, gdyż jesteśmy Międzynarodowym Centrum Egzaminacyjnym z ramienia ETS Global, największej na świecie organizacji testującej przeprowadzającej niezależne obiektywne egzaminy TOEFL, TOEIC, TFI, WiDaF.

Nie tylko przygotowujemy słuchaczy do zdania najbardziej prestiżowych egzaminów językowych honorowanych na całym świecie, ale również przeprowadzamy je w naszej szkole. Za pośrednictwem naszej szkoły możesz przygotować się do zdania i zapisać się na egzaminy TELC, FCE, CAE, CPE i wiele innych.

Dodatkowo, zyskujesz również PODWÓJNĄ GWARANCJĘ: gwarancję satysfakcji (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy) i gwarancję skuteczności (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy). O szczegółach i warunkach gwarancji możesz dowiedzieć się więcej czytając Regulamin kursów.

Naszym słuchaczom zapewniamy stałą pomoc i opiekę metodyczną, a zajęcia są przygotowywane i prowadzone wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorską. Każdy nasz lektor posiada tytuł magistra filologii, lingwistyki stosowanej lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, a w przypadku absolwentów innych kierunków, dodatkowo specjalny certyfikat pedagogiczny uprawniający do nauczania danego języka. Dotyczy to zarówno polskich nauczycieli, jak i naszych Native Speakers.

Pracę działów metodycznych każdego języka nadzoruje doświadczony Metodyk, specjalista w nauczaniu danego języka, dlatego możesz czuć się bezpiecznie. Masz pewność, że Twój kurs spełnia wszystkie najwyższe standardy nauczania.

Dział Metodyczny języka angielskiego

Metodyk

Wykształcenie

dr Ewa
Herbich

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi –             filologia angielska

Wyższa Szkola Pedagogiczna TWP w Warszawie –
filologia angielska

Uniwersytet Warszawski - Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji –  trzysemestralne studia podyplomowe „Przygotowanie Kadry do Prowadzenia Kształcenia Ustawicznego na Odległość”

dr Richard
Sokolowski

Middlebury College, Vermont, USA

Sorbonne Paris, Francja

wieloletni wykładowca polskich i zagranicznych Wyższych Uczelni:

2003 - obecnie - Uniwersytet Warszawski, Wydział Lingwistyki Stosowanej, Katedra Języków Specjalistycznych

2003 – 2010 Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Miedzeszynie

2001 - 2005 Warszawska Szkoła Biznesu przy Polskiej Akademii Nauk

1998 – 2003 Uniwersytet Warszawski, lektor j. angielskiego

1964 – 1996 Daemen College, Buffalo, Indiana University at Fort Wayne,      Indiana, Dickinson College, Carlisle, Pennsylvania, State University College at Potsdam, New York

mgr Ryszard
Kula

Uniwersytet Warszawski – Wydział Lingwistyki Stosowanej

specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa

Dział Metodyczny języka francuskiego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Monika
Adamska

Uniwersytet Warszawski – Wydział Lingwistyki Stosowanej – specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa – francuski, rosyjsk

Uniwersytet Warszawski – Centrum Europejskie: Uniwersyteckie

Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskie – francuski, angielski, włoski

Uniwersytet Warszawski - Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji – trzysemestralne studia podyplomowe „Przygotowanie Kadry do Prowadzenia Kształcenia Ustawicznego na Odległość”

egzaminator egzaminów TFI i TOEIC z ramienia ETS Poland

egzaminator egzaminów Rady Europy The European Language

Certificates TELC

Dział Metodyczny języka hiszpańskiego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Anna
Aspras

University of Barcelona - Slavic Philology and Spanish Philology

Uniwersytet Warszawski - Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich (magister)

Uniwersytet Warszawski - Filologia Polska (magister)

Dział Metodyczny języka niemieckiego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Klaudia
Bartków

Uniwersytet Warszawski – filologia germańska (magister)

Uniwersytet Warszawski – filologia niderlandzka (magister)

Certificate of Proficiency in English CPE (C2)

Dział Metodyczny języka włoskiego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Deborah
Bandini

University of Genoa - Faculty of Foreign Languages and Literature (magister)

DITALS (Teaching Italian as a foreign or second language)

Level II Certificate - University for Foreigners of Siena

Dział Metodyczny języka rosyjskiego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Michał
Cieszkowski

Uniwersytet Warszawski – Wydział Lingwistyki Stosowanej

specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa – rosyjski, angielski

Dział Metodyczny języka polskiego jako obcego

Metodyk

Wykształcenie

mgr Marlena
Olechowska

Uniwersytet Warszawski – Filologia Polska

Certificate of Proficiency in English CPE (C2)

Za całokształt pracy Działu Metodycznego United Teachers Language Training Center odpowiada Dyrektor Metodyczny mgr Monika Adamska. Nadzoruje ona pracę metodyków wszystkich sekcji językowych: angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej i polskiej.

Korzystając z oferty naszej szkoły dostaniesz również:

Nieograniczony czasowo dostęp do platformy e-learningowej
Dzięki e-kursom uczysz się szybciej, lepiej i więcej. To Ty decydujesz, gdzie chcesz się uczyć, jak długo i o której godzinie, ponieważ otrzymujesz dostęp do platformy przez całą dobę (24/24), przez cały tydzień (7/7) w ciągu całego okresu trwania Twojego kursu.

Możliwość wykonywania samosprawdzających się ćwiczeń
Otrzymujesz dostęp do bogatego interaktywnego kursu, który pomoże Ci zdobyć upragnioną wiedzę, certyfikat lub przygotować się do egzaminu.

Możliwość wielokrotnego sprawdzenia się
Nie lubisz zdawać testów? Na platformie możesz samodzielnie podchodzić do udostępnionych ćwiczeń, quizów i testów - nawet po kilka razy. Ponadto bezpośrednio po wpisaniu odpowiedzi zobaczysz swój wynik oraz wykaz popełnionych błędów, co pozwoli Ci uniknąć ich na egzaminie.

Łatwy dostęp do najważniejszych informacji
Platforma wyposażona jest w wyszukiwarkę, w którą wystarczy wpisać szukane hasło, a system sam wskaże, gdzie znajduje się odpowiedź. Potrzebujesz tabeli odmiany czasowników nieregularnych - no problem!

Dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca
Wystarczy, posiadać komputer z podłączeniem do Internetu. Korzystanie z platformy e-learningowej nie wymaga instalacji dodatkowych programów.

Nauka nieograniczona czasowo
Z platformy można korzystać o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nie ważne czy jesteś „sową" czy „skowronkiem", e-edukacja jest dla Ciebie!

Dostęp do słownika z syntezą mowy
Część kursów na platformie wyposażona jest dodatkowo w słownik z syntezą mowy co umożliwia naukę wymowy słówek oraz rozumienia ze słuchu nawet w domu.

Twój lektor śpi o 24.00? Nie szkodzi! Głos syntezatora mowy powtórzy z Tobą wymowę każdego słówka - ile razy będzie trzeba!

Dostęp do systemu zdalnej komunikacji
Platforma e-learningowa wyposażona jest w wewnętrzną pocztę e-mail, czat oraz forum, dzięki czemu będziesz w stałym kontakcie z osobami z grupy oraz z lektorem.


Po zaliczeniu całego kursu oraz zdaniu egzaminu końcowego otrzymujesz oficjalny certyfikat United Teachers Language Training Center, który potwierdza znajomość języka angielskiego na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Po przerobieniu i zaliczeniu wszystkich ośmiu poziomów kursu, zaliczeniu egzaminów cząstkowych i egzaminu końcowego na poziomie B2 możesz odpłatnie zdać Państwowy egzamin TELC B2 w dowolnym ośrodku egzaminacyjnym i otrzymać: CERTYFIKAT HONOROWANY WE WSZYSTKICH KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ
Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2005 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej Dz. U. Nr 266, poz. 2230, załącznik nr 2 certyfikaty językowe TELC (poziom B2 dla 6 języków) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczpospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.