Bony językowe

 

Nie masz pomysłu na prezent? Wiesz, że ktoś z Twoich najbliższych byłby zainteresowany nauką języka albo konwersacjami w języku obcym? A może Twoje dziecko potrzebuje pomocy przy odrabianiu pracy domowej, a Ty nie masz czasu lub możliwości, by mu pomóc? Nie jesteś pewien, na jakim poziomie zaawansowania jest dana osoba?

 

Teraz możesz podarować komuś Bony Językowe do zrealizowania w naszej szkole! Kupujesz tyle bonów, ile chcesz i po prostu przekazujesz je osobie, dla której te bony zostały kupione, a ona sama zdecyduje, na jakie usługi edukacyjne chciałaby je wymienić. Po dokonaniu zakupu otrzymasz od nas bony na Twój adres e-mail.

 

Możesz też kupić bony i poprosić nas, abyśmy to my wysłali je do obdarowanej osoby, jako prezent-niespodzianka! Po dokonaniu zakupu on-line wyślij po prostu do nas mail z taką prośbą, oraz imieniem, nazwiskiem i adresem obdarowanej osoby, a my się już wszystkim zajmiemy Koniecznie zaznacz, czy chcesz pozostać całkowicie anonimowy, czy też po prostu zlecasz nam całą logistykę przekazania prezentu z wygody i dla zaoszczędzenia czasu.

 

Dostaniesz od nas wtedy mail z informacją, kiedy i w jakiej formie zrealizowaliśmy Twoją prośbę. Dodatkowo otrzymasz automatyczną wiadomość z naszego serwisu transakcyjnego, potwierdzającą dokonanie płatności wraz z numerem transakcji.