Poziomy I-VIII - A0-B2 (beginner – upper-intermediate) PROMOCJA!

 

Jest to specjalna oferta promocyjna dla osób, które nie chcą się czuć w żaden sposób ograniczane i wolą mieć dostęp do wszystkich poziomów zaawansowania na raz, dzięki czemu będą mogły zarówno powtórzyć kiedyś przerabiany materiał, bądź odświeżyć zakurzoną nieco znajomość języka.

Opcja ta jest szczególnie polecana osobom, które :

  • miały ostatnio ograniczony kontakt z angielskim

  • rzadko do tej pory używały angielskiego

  • przez dłuższy czas nie miały aktywnego kontaktu z językiem

  • chcą powtórzyć materiał wyuczony w liceum czy na studiach

  • mają mało czasu i chcą lub potrzebują szybko odbyć super intensywny kurs

  • planują zdawać w najbliższym czasie jakiś oficjalny egzamin, np. TELC czy TOEFL i potrzebują usystematyzować wiedzę lub poćwiczyć mówienie

 

Ta oferta daje możliwość zrealizowania bardzo intensywnego kursu na kilku poziomach zaawansowania przy zachowaniu całkowitej autonomii, niezależności.

Jest to również szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić generalną powtórkę, np. w ramach przygotowania się do egzaminu, w szczególności do egzaminu TELC B2.

 

Dodatkową korzyścią jest fakt, że ewentualnie każdy domownik będzie mógł również skorzystać z kursu i uczyć się w swoim rytmie, jeśli osoba, która zakupiła go nie bardzo ma czas na naukę . Takie rozwiązanie byłoby trudne przy zakupie jednego tylko poziomu, chociażby z uwagi na fakt np. niedopasowania poziomu zaawansowania.

 

Aby zapoznać się ze szczegółowym opisem całości kursu, proszę kliknąć na opisy kursów dla poszczególnych poziomów.

 

 

 

 

Gramatyka angielska – poziom A0-A1 (beginner)

 

Pakiet gramatyczny obejmuje obszerny zestaw przystępnie przedstawionej teorii i 240 samosprawdzających się ćwiczeń praktycznych z poziomu całkowicie początkującego A1 (odpowiedni dla Poziomu I - Beginner) , po zrealizowaniu których otrzymujesz natychmiastowy automatyczny feedback w formie prawidłowych odpowiedzi. Ten pakiet jest szczególnie polecany dla osób, które potrzebują zbudować fundamenty gramatyczne lub odświeżyć znajomość podstawowych zagadnień.

 

 

Gramatyka angielska – poziom A1 (elementary)

 

Pakiet gramatyczny obejmuje obszerny zestaw przystępnie przedstawionej teorii i 461 samosprawdzających się ćwiczeń praktycznych z poziomu podstawowego A1 (odpowiedni dla Poziomu II - Elementary) , po zrealizowaniu których otrzymujesz natychmiastowy automatyczny feedback w formie prawidłowych odpowiedzi. Ten pakiet jest szczególnie polecany dla osób, które potrzebują zbudować fundamenty gramatyczne lub odświeżyć znajomość podstawowych zagadnień.

 

 

Gramatyka angielska – poziom A2

 

Pakiet gramatyczny obejmuje bardzo obszerny zestaw przystępnie przedstawionej teorii i 468 samosprawdzających się ćwiczeń praktycznych z poziomu niżej średnio-zaawansowanego A2.

Jest on odpowiedni dla Poziomów III i IV – pre- intermediate I i II semestr.

Po zrealizowaniu których otrzymujesz natychmiastowy automatyczny feedback w formie prawidłowych odpowiedzi.

Ten pakiet jest szczególnie polecany dla osób, które potrzebują zbudować fundamenty gramatyczne, odświeżyć znajomość podstawowych zagadnień, poszerzyć lub usystematyzować wiedzę gramatyczną.

 

 

Gramatyka angielska – poziom B1

 

Pakiet gramatyczny obejmuje bardzo obszerny zestaw przystępnie przedstawionej teorii i 516 samosprawdzających się ćwiczeń praktycznych z poziomu średnio-zaawansowanego B1.

Jest on odpowiedni dla Poziomów V i VI – intermediate I i II semestr.

Po zrealizowaniu każdego ćwiczenia otrzymujesz natychmiastowy automatyczny feedback w formie prawidłowych odpowiedzi.

Ten pakiet jest polecany dla osób, które chcą poszerzyć, pogłębić, usystematyzować, odświeżyć wiedzę gramatyczną lub poćwiczyć przed przystąpieniem do egzaminu TELC B1 lub TOEFL.

 

 

Gramatyka angielska – poziom B2

 

Pakiet gramatyczny obejmuje bardzo obszerny zestaw przystępnie przedstawionej teorii i 419 samosprawdzających się ćwiczeń praktycznych z poziomu wyżej średnio-zaawansowanego B2.

Jest on odpowiedni dla Poziomów VII i VIII – upper-intermediate I i II semestr.

Po zrealizowaniu każdego ćwiczenia otrzymujesz natychmiastowy automatyczny feedback w formie prawidłowych odpowiedzi.

Ten pakiet jest polecany dla osób, które chcę poszerzyć, pogłębić, usystematyzować, bądź odświeżyć wiedzę gramatyczną lub poćwiczyć przed przystąpieniem do egzaminów TELC B2, FCE, TOEFL.

 

 

Gramatyka angielska – poziomy A0 - B2

 

Kursy gramatyczne na poziomach A0-A1, A1, A2, B1 i B2 obejmują bardzo bogaty i niezwykle przejrzysty materiał teoretyczny oraz ogrom ćwiczeń, w sumie 2104 samosprawdzające się praktyczne ćwiczenia zawierające ponad 20.000 elementów, przewidziane na 1200-1500 godzin nauki! Pomagają one poszerzyć, pogłębić lub odświeżyć znajomość gramatyki, na przykład przed przystąpić do zdawania oficjalnego egzaminu TELC, TOEFL czy FCE lub egzaminu w szkole czy na uczelni.