Praca dla lektorów (e-teacher)

Praca dla lektorów i Native Speakers
w charakterze e-teacher (nauczanie przez internet)

Obecnie poszukujemy lektorów lub Native Speakerów języka :

angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego jako obcego.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej szkole o zasięgu ogólnopolskim
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy na godziny, na ¼ lub na ½ etatu
  • możliwość pracy na cały etat
  • prowadzenie zajęć z Klientami indywidualnymi przez Internet
  • pracę przy użyciu nowoczesnych technologii edukacyjnych
  • pracę na platformie e-learningowej
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zapewniamy:

  • odpowiednie przeszkolenie początkowe
  • regularne szkolenia
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w dynamicznym zespole
  • dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
  • niezbędne oprogramowanie
  • pokrycie kosztów połączeń telefonicznych
  • możliwość pełnego pokrycia kosztów dostępu do Internetu (w przypadku osób pracujących dla nas na cały etat)

Kandydat musi koniecznie posiadać:

  • adekwatne wykształcenie (filologia, lingwistyka stosowana, dyplom Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, a w przypadku absolwentów innych kierunków posiadanie ukończonego kursu pedagogicznego uprawniającego do nauczania języka obcego)
  • wysoką kulturę osobistą
  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • stałe szybkie łącze internetowe
  • umiejętność posługiwania się komputerem na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym
  • umiejętność posługiwania się komunikatorami internetowymi, np. Skype, Gadu Gadu, lub innym
  • umiejętność posługiwania się przeglądarkami internetowymi, np. Mozilla FireFox, Internet Explorer lub inną
  • telefon komórkowy
  • dyspozycyjność w godz. 6.00-10.00, 10.00-14.00, 14.00-18.00, 18.00-22.00 lub 20.00-24.00

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zdobyte w innych szkołach językowych
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć on-line
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć w formule blended-learning
  • umiejętność posługiwania się tablicą interaktywną
  • praktyczna znajomość dowolnego multimedialnego oprogramowania do nauczania języków obcych
  • doświadczenie w obsłudze dowolnej platformy e-learningowej

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć języka obcego przez Internet lub telefonicznie
  • opieka nad uczniami uczestniczącymi w kursach e-learningowych
  • opieka nad uczniami uczestniczącymi w kursach blended-learningowych
  • poprawianie prac pisemnych uczniów
  • odpowiadanie na maile uczniów
  • motywowanie uczniów do nauki
  • regularne prowadzenie dziennika on-line
  • regularne aktualizowanie swojego grafiku w internetowym sekretariacie

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem, kopie dyplomów lub certyfikatów oraz koniecznie wypełniony dokument Profil Lektora prosimy wysyłać na adres: info@unitedteachers.com.pl

Pobierz plik Profil Lektora.

W tytule maila z aplikacją prosimy wpisać JĘZYK, którego chcą Państwo uczyć.

W treści maila z aplikacją prosimy koniecznie podać w punktach:

  1. 1) swoją dyspozycyjność (dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli włącznie oraz przedziały godzinowe)
  2. 2) oczekiwaną stawkę brutto za 45 min zajęć
  3. 3) oczekiwane wynagrodzenie brutto za pracę na pół etatu i/lub cały etat
  4. 4) informację, czy mają Państwo zarejestrowaną działalność gospodarczą
  5. 5) informację o posiadaniu doświadczenia w prowadzeniu zajęć on-line

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje i / lub do kontaktowania się z kandydatami, którym chcielibyśmy zaproponować natychmiastową współpracę.