Praca na infolinii

Obecnie poszukujemy pracowników infolinii ze znajomością języka :

angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego lub Native Speakers wymienionych języków.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej szkole o zasięgu ogólnopolskim
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy na cały etat lub w niepełnym wymiarze godzin ¼ lub ½ etatu
  • prowadzenie rozmów w języku obcym przez Internet
  • pracę przy użyciu nowoczesnych technologii
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zapewniamy:

  • odpowiednie przeszkolenie początkowe
  • regularne szkolenia
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w dynamicznym zespole
  • dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
  • niezbędne oprogramowanie
  • pokrycie kosztów połączeń telefonicznych
  • możliwość pełnego pokrycia kosztów dostępu do Internetu (w przypadku osób pracujących dla nas na cały etat)

Kandydat musi koniecznie posiadać:

  • biegłą znajomość języka obcego
  • wysoką kulturę osobistą
  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • stałe szybkie łącze internetowe
  • umiejętność posługiwania się komputerem na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym
  • umiejętność posługiwania się komunikatorami internetowymi, np. Skype
  • umiejętność posługiwania się przeglądarkami internetowymi, np. Mozilla FireFox, Internet Explorer
  • dyspozycyjność w godz. 6.00-10.00, 10.00-14.00, 14.00-18.00, 18.00-22.00 lub 20.00-24.00

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w dziale call center lub Dziale Obsługi Klienta
  • założona własna działalność gospodarcza

Zakres obowiązków:

  • obsługa infolinii szkoły w języku obcym
  • udzielanie informacji na temat zakresu działalności szkoły w języku obcym
  • prowadzenie konwersacji w języku obcym
  • tłumaczenia z języka polskiego na język obcy i odwrotnie, z reguły pisemne i czasami ustne w przypadku pracowników infolinii znających język polski
  • korekta tekstów w języku obcym
  • kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami obcojęzycznymi
  • kontakt z lektorami oraz pracownikami sekretariatu
  • ewentualna pomoc językowa pracownikom sekretariatu
  • pomoc w przygotowywaniu ofert

Aplikacje zawierające przynajmniej CV prosimy wysyłać na adres: info@unitedteachers.com.pl .

W tytule maila z aplikacją prosimy wpisać INFOLINIA i  JĘZYK, którym posługują się Państwo biegle.

W treści maila z aplikacją prosimy koniecznie podać w punktach:

  1. 1) swoją dyspozycyjność (dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli włącznie oraz przedziały godzinowe)
  2. 2) oczekiwane wynagrodzenie brutto za pracę na ćwierć, pół i/lub cały etat
  3. 3) informację, czy mają Państwo zarejestrowaną działalność gospodarczą

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje i / lub do kontaktowania się z kandydatami, którym chcielibyśmy zaproponować natychmiastową współpracę.