Praca dla tłumaczy

Obecnie poszukujemy tłumaczy języka :

angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego,

gotowych podjąć się tłumaczeń programów edukacyjnych  do nauczania języków obcych oraz stron www.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej szkole o zasięgu ogólnopolskim
  • dobre wynagrodzenie, adekwatne do jakości i ilości wykonanej pracy
  • pracę na zlecenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zapewniamy

  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w dynamicznym zespole

Kandydat musi koniecznie posiadać:

  • biegłą znajomość języka obcego
  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • umiejętność posługiwania się komputerem na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym
  • umiejętność pracy z programem Excel co najmniej na poziomie podstawowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w tłumaczeniach, w szczególności z zakresu dydaktyki języków obcych
  • umiejętność pracy z platformą Moodle
  • założona własna działalność gospodarcza

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie oprogramowania do nauki języków obcych
  • tłumaczenie stron internetowych
  • tłumaczenie ofert promocyjnych
  • tłumaczenia z języka polskiego na język obcy i/lub odwrotnie, z reguły pisemne i czasami ustne
  • korekta tekstów w języku obcym

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: info@unitedteachers.com.pl .

W tytule maila z aplikacją prosimy wpisać TŁUMACZ i  JĘZYK, z którego i na który chcą Państwo tłumaczyć.

W treści maila z aplikacją prosimy koniecznie podać w punktach:

  1. 1) ilość stron, jaką są Państwo w stanie przetłumaczyć w ciągu jednego dnia
  2. 2) oczekiwane wynagrodzenie brutto za tłumaczenie strony A4 (1800 znaków) z POLSKIEGO na JĘZYK OBCY

3) oczekiwane wynagrodzenie brutto za tłumaczenie strony A4 (1800 znaków) z JĘZYKA 0BCEGO na POLSKI

  1. 4) informację, czy mają Państwo zarejestrowaną działalność gospodarczą

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje i / lub do kontaktowania się z kandydatami, którym chcielibyśmy zaproponować natychmiastową współpracę.