Dla kogo kursy internetowe?

Doświadczenie pokazuje, że obecnie pracujemy zawodowo coraz więcej, intensywniej, szybciej niż kiedyś i mamy generalnie coraz mniej czasu, a coraz więcej obowiązków. Nieustannie stawiamy czoła rosnącym wobec nas wymaganiom. Nasze grafiki pracy z konieczności stają się coraz bardziej elastyczne, gdyż często musimy zostawać w pracy dłużej lub wyjechać służbowo. Coraz więcej podróżujemy również prywatnie.

Wszystkie te czynniki nie pozostają jednak bez echa, jeśli chodzi o naszą naukę. Z jednej strony potrzebujemy znać języki obce, więc zapisujemy się na kursy językowe, a z drugiej, coraz trudniej przychodzi nam regularnie uczestniczyć w zajęciach. Od lat obserwujemy problem narastającej absencji na zajęciach, szczególnie w grupach dorosłych. Dlatego też, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych słuchaczy, wprowadziliśmy wiele, często stricte autorskich rozwiązań systemu nauczania, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej.

Po pierwsze poszerzyliśmy naszą ofertę o kursy e-learningowe, do których słuchacz ma dostęp 24/24, 7/7 z dowolnego miejsca na ziemi, byle tylko miał dostęp do komputera z dostępem do Internetu.

Kolejnym dużym krokiem było wprowadzenie kursów w formule blended-learning i unikatowego rozwiązania WBLS, czyli Wirtualny Blended Learning System. Jest to system zajęć grupowych lub indywidualnych on-line w wirtualnej sali w połączeniu z dodatkową regularną pracą ucznia na platformie e-learningowej, monitorowaną przez osobistego nauczyciela lub nauczyciela prowadzącego daną grupę. Więcej o WBLS możesz dowiedzieć się czytając zakładkę Kursy Internetowe / Blended-learning lub klikając na link:

Rozwiązanie to przynosi uczniom nadzwyczajne korzyści. Nie tylko motywuje ich ono do regularnej nauki, ale również znacząco podnosi ich frekwencję na zajęciach! W trybie zajęć stacjonarnych uczniowie często nie zdążają (bo np. muszą zostać dłużej w pracy, albo mają chore dziecko i muszą zostać w domu) lub wcale nie mogą na nie dojechać (np. z powodu wyjazdu czy choroby), natomiast mają możliwość odbycia w tym czasie zajęć przez internet (zostają dłużej w biurze albo wcale nie wychodzą z domu). Nie tracą dodatkowo niepotrzebnie czasu na dojazdy.

Wprowadziliśmy też autorkie rozwiązanie konwersacji FLEX, FLEX Mobile, FLEX Premium i FLEX Prestige. Są to krótkie (25 min) albo bardzo krótkie (15 min) konwersacje przez Internet lub telefon. Jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych, zabieganych osób, które mają mało czasu, albo nieregularne grafiki, a którym zależy na nauczeniu się języka i na szybkich wymiernych efektach w przełamaniu oporów w mówieniu.

Dlatego nasze kursy internetowe kierowane są przede wszystkim do:

  • ludzi zabieganych i zapracowanych,
  • do osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych (np. nie mają dobrej szkoły językowej blisko swojego miejsca zamieszkania)
  • do tych, którzy nie mogą uczyć się o stałych porach zgodnie z semestralnym grafikem
  • do tych, którzy wolą uczyć się w swoim rytmie
  • do tych, którzy zwyczajnie nie chcą uczestniczyć w lekcjach w tradycyjnej klasie, znając jej niektóre ograniczenia i wady

oraz do:

  • wszystkich, którzy potrzebują przełamać opór lub nieśmiałość w mówieniu po angielsku
  • tych, którzy chcieliby w komforcie domowego zacisza potrenować wypowiadanie się w języku angielskim
  • tych, którzy czują się nieco skrępowani, gdy muszą wypowiadać się w obecności innych
  • i tych, którzy chcą osłuchać się z wieloma różnymi akcentami i sposobami wypowiadania się po angielsku (kurs posiada ogromną bazę nagrań w wykonaniu wielu różnych lektorów i Native Speakerów z Anglii, USA, Kanady i Australii